Участь юнаків НВК№9 у міському етапі Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)

опубліковано 20 трав. 2015 р., 06:27 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
            Відповідно до Плану масових заходів управління освіти і науки на 2014-2015 навчальний рік, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13.9\96.2012 року №687 та  з метою підвищення ролі військово–патріотичного та морально–етичного виховання учнівської молоді, 13-14 травня  команда юнаків 10 класу НВК№9 взяла участь у  проведенні міського етапу Всеукраїнської дитячо–юнацької військово–патріотичної гри „Сокіл” („Джура”)
Основні завдання гри „Джура”:
         1. Виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей;
        2. Набуття учнями знань, умінь і навичок, необхідних захиснику Вітчизни;
        3. Формування у молоді високих морально–психологічних якостей: доброчинності, мужності, сміливості, рішучості, відваги, стійкості, наполегливості, дисциплінованості та ініціативності на основі відновлених народних традицій;
До програми етапів гри „Джура” включалися такі види змагань :
         1 день змагань:
І. Конкурс „Візитка рою”;
        огляд якості (рівня) початкової військової підготовки;
стройовий впоряд – особиста підготовка та дії в складі рою;
конкурси на кращу пісню,
ІІ. Конкурс «Стрільба»: виконання стрільб з пневматичної гвинтівки.
ІІІ. Конкурс: Ватра «Слава Героям» – представлення від рою творчо-мистецького завдання.
ІV. Конкурс: Вікторина з історії України, зокрема з історії Збройних Сил України та історії козацтва та надання долікарської допомоги (медична підготовка );
           2 день змагань
         Змагання на туристській смузі перешкод, спортивного та туристського   орієнтування.
           Міський збір гри «Джура-2015» полягав у проведенні комплексних ройових ігор військово, туристсько-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування, в ході яких відбувався відбір кращих роїв та визначення переможців.