Україна- європейська країна!

опубліковано 1 черв. 2017 р., 03:37 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
1 червня  у рамках проведення міських заходів до  Дня  захисту дітей у НВК імені  А.М. Трояна відбувся мовний інтелект-квест «Україна- європейська країна!», мета якого -  популяризація серед молоді інформації щодо Європейського Союзу та інтеграції України в Європу.
В конкурсі взяли учні 6-А класу, які  чудово продемонстрували свої знання з англійської мови . Ведучими заходу вчитель англійської мови Доценко Ірина Василівна та педагог-організатор Пойдюк Аліна Сергіївна залучили  учасників табору «Натхнення» до інтерактивної участі у заході.
Завідуюча НМЦ Залевська Світлана Дмитрівна привітала усіх із Міжнародним днем захисту дітей та побажала здорового відпочинку у таборі. Директор НВК ім. А.М. Трояна Осадчук Наталія Вікторівна подякувала всім конкурсантам за активну участь.