Українська Академія Лідерства

опубліковано 14 бер. 2018 р., 07:45 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
З метою  ознайомлення  учнів НВК № 9 імені А.М.Трояна з неформальною освітою, яку можна отримати, ставши слухачем Української Академії Лідерства, 12 березня 2018 року  до нас завітали Наталя, Софія та Володимир, студенти Української Академії Лідерства зі Львова. Ознайомивши старшокласників з програмою, яка базується на основі ізраїльського досвіду, вони пояснили, як можна поєднати фізичний, емоційний та інтелектуальний розвиток.
Адже Академія Лідерства надає найкращу підготовку, інструменти для розвитку, які дозволять розкрити себе, обрати свій шлях,  і в майбутньому кожен, хто успішно пройде відбір, отримає запрошення та грант на навчання в Академії. Також наші учні дізналися, що Академія працює з 2015 року в Києві, і в першому наборі було 39 учасників з усієї України. Їх було відібрано з понад півтисячі тих, хто заповнив анкету. З кожним роком бажаючих стати студентами Академії стає дедалі більше, адже для молоді проводиться багато фестивалів, зустрічей, бесід, тренінгів, дискусій, конкурсів, створено форуми задля розвитку молоді. У 2016 році відкрилося ще 4 осередки: Полтава, Харків, Львів, Миколаїв. За 2 роки в Академії пройшли програму лідерської освіти 230 випускників.
Варто згадати, що до ініціаторів та ідейних натхненників Академії Лідерства належать такі видатні й талановиті українці, як Святослав Вакарчук, Іван Малкович, Ярослав Грицак, Владислав Троїцький, Віталій Сич, Віктор Зотов, Валентина Зотова, Оксана Семенюк, Андрій Зелінський, Борис Ґудзяк, Наталя Попович, Ярослав Рущишин, Олена Кошарна, Ярослава Джонсон.
Прослухавши лекцію, яку прочитали студенти Академії, лідери школи Малиш Катерина, Букантас Анастасія, Панцир Олена та Ковтун Анна мали змогу відвідати Кам’янець-Подільську міську раду, де пройшло спільне  засідання студентів та випускників Української Академії Лідерства та  молодих лідерів з усього міста. Присутні мали можливість поспілкуватись більш ближче зі студентами. Учні задавали різноманітні запитання. Приємно було те, що сучасна молодь всіляко підтримує соціальні проекти, не байдужа до людей похилого віку. Також молодь   цікавило питання партнерства нашого міста з іншими містами України та Європи. Заступник голови міської ради Савчук Вадим наголосив: «Наше місто співпрацює з 15 містами-партнерами, при чому у всіх напрямках».  Він також  пообіцяв, що у місті Кам’янці-Подільському буде розглядатися питання надання приміщення задля підтримки проекту «Клуб ініціативної молоді» і мерія посприяє підтримці проектів, які мають на меті пропаганди здорового способу життя.
Нам залишається лише побажати, щоб кожен молодий громадянин України обрав правильний шлях у своєму житті і з упевненістю йшов уперед, розвиваючись та досягаючи поставленої мети.