Умілі майстринята

опубліковано 8 квіт. 2019 р., 12:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Конкурс робіт учнів молодшого шкільного віку «Умілі майстринята» нещодавно   проходив на базі ЦДЮТ.
Мета проведення конкурсу є розвиток та популяризація дитячої науково-технічної творчості, виявлення і підтримка талановитих дітей. На міську заочну виставку-конкурс представили роботи учні 1-4 класів шкіл міста.
Серед переможців - учні НВК № 9 імені А.М.Трояна
У розділі «Сувеніри та м’яка іграшка» дипломи І ступеню отримали Шкіль Софія (3-А клас); у розділі  «Вироби в техніці оригамі та паперопластики»: Шкіль Софія (3-А клас) диплом І ступеня;  у розділі «Вироби в стилі народних мистецтв та сучасного дизайну»  Гайсюк Ян (3-В клас) отримав диплом ІІ ступеня.
 Деякі з робіт наших учнів будуть демонструвати на виставці, яка проходитиме з 9 по 30 квітня у ХОЦНТТУМ.
Бажаємо подальших творчих звершень умілим майстринятам!