Новини‎ > ‎

У нас буде школа-сад, школа-парк

опубліковано 13 бер. 2017 р., 11:17 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Ми, кам’янчани, пишаємось нашим зеленим містом. Особливо приємно у спекотні дні прогулюватися  тінистими алейками наших міських парків та милуватися барвистими квітниками, прямувати доглянутими охайними вулицями. Але за всім цим стоїть щоденна копітка праця багатьох людей. І щоб долучитись до справи озеленення нашого міста, нашої рідної 9-ої,  батьківська громада підтримала  акцію з висадки саджанців під назвою «Квітучий сад». 
Акція виявилась напрочуд вдалою: її підтримали голови батьківських комітетів класів. Заздалегідь було заготовлено саджанці, які згодилися віддати зі своєї садиби Данчук Ю.П. (3-А клас) та прибудинкової ділянки мешканці вул. Веліканова, будинку 29 Качало В.Б. (2-Б клас). Голова батьківського комітету  3-В класу Братенко  І.В. разом зі своїм  сином Віталієм та Белінським Максимом показала всім приклад. Учні 8-А та 11-го класів 10 березня в свою чергу  продовжили   акцію. 
Ними було  впорядковано квітники, висаджено саджанці кущів. Акція проводилася з метою виховання в учнівської молоді любові до рідного міста, вболівання за його красу і чистоту, покращення зовнішнього озеленення пришкільної території. 
Закликаємо всіх приєднатися до акції.

Comments