Уроки мужності 2015

опубліковано 16 жовт. 2015 р., 05:56 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Держава і громадянське суспільство роблять зараз усе можливе для відновлення миру та порядку в країні, відбиття зовнішньої агресії проти України.
Відповідно до Указу Президента України “Про відзначення у 2015 році Дня захисника України” від 23.08.2015 року № 497 для піднесення бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій це свято відзначатиметься на державному рівні.
 13 жовтня 2015 року в НВК № 9 імені А.М.Трояна пройшли уроки мужності,відбулося кілька зустрічей з тими, хто захищає цілісність України, хто намагається зберегти мирне небо над нашими головами, борячись із ворогами країни на її сході, – зустрічей з учасниками АТО.
Шановні гості розповідали  учням 7-А, 8-А. 8-В, 9-их, 10  та 11-го класів про ситуацію у державі, зокрема на сході країни, про військову агресію з боку РФ та про патріотичний настрій наших бійців, про допомогу волонтерів та важливість підтримки захисників Вітчизни.

За словами В’ячеслава Чорновола, «дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні – маючи, щоб не довелось гірко любити – втративши».

Кондратюк Юрій Сергійович
Багато дітей (спочатку сором'язливо, а потім сміливіше) задавали питання, які їх цікавили: Про що думає людина, яка йде захищати свою державу? Що значить на війні братерство і дружба? Про що найчастіше думається там, де така тонка лінія між життям та смертю, зрадою і самопожертвою? Та багато інших запитань. І, звісно ж, всіх цікавило одне питання – коли скінчиться війна і всі люди зможуть жити мирно?

Влада Худзінська учениця 9-А класу читала вірш про героїв, які захищають нашу Батьківщину
Старшина Трофенюк Ігор В’ячеславович
 У 7-А класі

У 8-В класі Федиш Володимир Миколайович
У 9-Б класі  Дуда Ігор Миколайович
 Коваль Максим Васильович в 11 класі
Головною метою уроку було поглиблення знань учнів про нашу державу, формування громадянських якостей: патріотизму, людяності, виховання почуття поваги до рідної землі та людей, які захищають її, і ця мета, на думку учасників зустрічі, була реалізована ( про це є їх записи в Книзі Почесних гостей).
Всі учасники уроку вшанували пам'ять загиблих на Сході України хвилиною мовчання.

Молодший сержант Луцак Сергій Анатолійович відвідав урок Мужності в 8-А класі
Як зазначили класні керівники класів, де були присутні воїни АТО, для підростаючого покоління кожна така зустріч - відкриття, моральний орієнтир у житті, урок любові до Батьківщини.
Після цих зустрічей у дітей залишилася віра у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто зараз захищає суверенітет, свободу і цілісність нашої держави.