Урок мужності

опубліковано 7 трав. 2018 р., 09:14 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Знову травень прийшов молодий,

І у пам’яті враз воскресає

Перемоги той день золотий:

Радість з болем - аж серце стискає.

Про події Другої світової війни  вкотре згадали вчителі та учні школи 07.05.2018 на Єдиному уроці мужності. Друга світова війна – найбільша трагедія ХХ століття. Внаслідок війни Україна понесла надзвичайні втрати…Але ще й було бажання перемогти лютого ворога, були приклади героїзму і самопожертви заради життя на Землі…Саме про це говорили класний керівник Візір Н.В та учні 6-В класу,  керівник прес-центру Ради ветеранів міста Бернадін Анатолій Олександрович, який взяв участь у заході «Пам’ятаємо. Перемагаємо. Ніколи знову!» Він як ветеран Збройних Сил не тільки розповідав про події Другої світової війни, про наше місто в період окупації, але й  закликав пам`ятати та пишатися  визволителями. Бернадін А.О. щиро подякував учням за теплий прийом та  зворушливі слова. Такі заходи  залишають у молодих душах віру у краще майбутнє України і нестримне бажання бути схожими на тих, хто захищав і зараз захищає нашу державу.

Ми не бажаємо війни!

Хай над містами й нивами

Сіяє сонце з вишини,

Щоб ми росли щасливими!

Хай літають завжди журавлі,

Колоски видзвонюють налиті.

Ми за те, щоб був мир на Землі!

Для усіх дітей у всьому світі!