Урок з банківської справи

опубліковано 26 трав. 2015 р., 02:25 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
20 травня до нас, учнів 6-В класу, завітали представники «ПриватБанку». Урок з банківської справи проводила Морозова Інна Василівна, куратор програми «Юніор» у Західному регіоні
Нам на уроці було цікаво. Ми дізнались про походження грошей та їх значення у світі. Також нам розповіли про всі переваги «ПриватБанку». Ми зрозуміли, як користуватися терміналом та банкоматом. Нам було доведено інформацію про можливості картки «Юніор»: картка призначена для дітей, щоб вони мали можливість розраховуватись у будь-яких магазинах. Ми довідалися, що можна  завантажити на телефон спеціальну програму «Копілка». Використовуючи можливості цієї програми, батьки зможуть нам без проблем перераховувати кошти, а ми зможемо з легкістю перенести гроші на свою картку.
Також нам запропонували відвідувати Бізнес-школу, де нас навчають, як можна стати успішним лідером і про те, як правильно користуватися грошима.
Ті учні, хто ще не має картки «Юніор», захотіли оформити її, а також оформити патріотичну картку – «Слава Україні! Героям слава!»
На згадку нам подарували магніти. Нас запросили на екскурсію у відділення «ПриватБанку».
Рибак Яна-Марія, учениця 6-В класу