Усе починається з мами!

опубліковано 14 трав. 2018 р., 13:12 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Нехай світанок травневим святом

Над цілим світом зоряно цвіте,

Хай сяє сонцем в серці слово мати,

Таке любиме, вічне і святе.

Щороку другої неділі травня, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Cвято Матері.

Тож напередодні, 11 травня, у 2-А класі ( класовод Ткачук І.П.) відбулося чудове свято «Усе починається з мами!»

Гучними оплесками батьки зустрічали кожен виступ артистів. Неймовірною щирістю запам’яталися віршовані виступи дітей  та зворушливі пісні про найріднішу людину, нестримний сміх викликали смішинки-гуморески учнів, оваціями публіка вітала танці та гру на музичних інструментах. Сльози щастя і радості бриніли в очах матерів під час виступу їхніх найкращих дітей.  Свято було яскравим і незабутнім. Воно  додало щасливих нот у життя всіх, хто взяв участь у заході.