«У Версалі був бал»

опубліковано 7 квіт. 2017 р., 05:27 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
На вулиці буяє весна. 06.04.2017 ми побували на  традиційному  весняному вже VІ міському конкурсі «Шкільний вальс – 2017», де головним героєм був завжди юний вальс!
Шлягери, шлягери, більше тепер вони в моді,
Та не здолати їм вальсу зорю світову.
Знову я з вальсом, неначе той птах на свободі,
Звуками, рухами поряд з землею пливу.
   Конкурс вели учні НВК № 9 імені А.М.Трояна  Андрухович Микола (10-А), Аносова Катерина (10-А), Степанянц Владислав (10-А) та Желізник Марія (10-Б).
  Колективи «Апельсин» ЦДЮТ, «Мрія» СЗОШ № 1,  «Юність» НВК № 3,
«Гармонія»  СЗОШ № 5, Грація» та «Гармонія» ЗОШ № 6, «Енергія» ЗОШ № 7, «Ніжність» та «Free Dance»  ЗОШ № 10, «Медіваль» ЗОШ № 11, «Акварель» ЗОШ № 12,  «Експромт» НВК № 13, «Мірабель»,  «Конвалія» та «Успіх» НВК № 14, «Аеліта» ЗОШ № 15,«Зорецвіт» НВК № 16, «Росинка» НВК № 17, «Сяйво» ліцею, «Мрія» ліцею з ПВФП змагалися у номінаціях «велика група», «мала група» та танцювальна пара.
   Вальс непідвладний часу. Він живе поруч із нами. Він потрібний нам у хвилюючі моменти нашого життя. Вальс страждає від своєї романтичності, ніжності, граціозності. Мелодія вальсу начебто сама просить говорити слова кохання. Саме вальс і ніякий інший танець називають танцем закоханих. Прекрасний танець – перший весільний вальс! Щасливі молодята… Народження нової родини. Поява нового життя…Саме таку тему вибрала  для танцю «Сторінками життя» тренер та хореограф-постановник колективу «Перлина» НВК № 9 імені А.М.Трояна Федоряк Анастасія Володимирівна.
Колектив «Перлина»  у складі учнів 11 класу Березовського Богдана, Бідюка Олександра, Гнибіди Олександра, Сушицького Максима, Шарпана Вадима, Стадніка Назара та учениць 9-Б класу Бугерчук Ірини, Предиткевич Анастасії, Картавцевої Олександри, Мілер Катерини, Шенкнехт Інни, Муляр Анастасії виборов ІІ місце. Вітаємо!!!
Завжди з позиції любові
На все навколишнє дивись.
Тобі відкриються в обнові
І місто, й люди, і неба вись.
І ти побачиш, скільки світла
У вікнах і живих очах.
І ти почуєш: день розквітнув,
У ритмах вальсу зазвучав!
Вбери у очі світлі блиски
Весни, світанків, доброти.
До них діткнися ближче, ближче –
І ти засвітишся, і ти.