Новини‎ > ‎

«Вчитель-новатор»

опубліковано 20 черв. 2017 р., 02:16 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
«Microsoft Україна» за підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» проводить конкурс «Вчитель-новатор» на премію Microsoft Innovative Educator Expert в Україні. Мета премії – надати вчителям та учням нові можливості творити й ділитися, навчатися через дослідження. Всі вчителі, які матимуть статус Microsoft Innovative Educator Expert, в рамках Global Teacher Prize Ukraine 2018 зможуть поборотись за спеціальну номінацію від Microsoft «Вчитель-новатор» та отримати приз. Реєстрація відкрита до 15 липня.
Правила номінації на Microsoft Innovative Educator Expert 
Перш ніж заповнити і надіслати форму кандидата, потрібно виконати декілька завдань:
I. Переконайтеся, що ви приєдналися до освітньої мережі Microsoft і заповнили свій профіль за посиланням https://education.microsoft.com/.
II. Для участі у конкурсі вам потрібно буде додати URL в загальнодоступний профіль. Ви можете знайти свій URL у підрозділі Edit «Редагувати» в опитувальній формі в секції «URL-адреса загальнодоступного профілю».
III. Створіть 2-хвилинний файл Office Mіx, відео або Sway, що містить відповіді на наступні питання:
· Чому, на вашу думку, саме ви можете бути вчителем новатором Майкрософт?
· Опишіть, як ви використовуєте інноваційні технології Майкрософт у вашому класі? Наведіть приклади, що продемонструють ваші інновації.
· Якщо ви станете MІE експертом, як, на вашу думку, це вплине на вашу нинішню діяльність?
*Відповідайте таким чином, щоб творчо подати ваші якості й довести, що саме ви можете стати вчителем експертом Майкрософт.
Після того, як ви виконали ці два завдання, ви будете готові заповнити форму кандидата (відкрито до 15 липня 2017 р.) на сайті http://aka.ms/mienomination. Розмістіть створений файл на освітній мережі Microsoft, щоб можна було поширити його URL. Внесіть дані про URL при реєстрації на захід. Для цього необхідно заповнити форму до 15 липня за посиланням https://goo.gl/4t6kjK.
ĉ
НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський,
20 черв. 2017 р., 02:17
Comments