ВЕЛИКДЕНЬ ЗУСТРІЧАЄМО, ЗІ СВЯТОМ ВАС ВІТАЄМО!

опубліковано 6 квіт. 2018 р., 10:29 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Всі славять диво із чудес

І кожен знає, всякий чує

Христос Воскрес! Христос Воскрес!

В ці дні  ми святкуємо найбільше і величне свято у церковному році – Великдень, Воскресіння Ісуса Христа з мертвих. Пасха є найбільшим торжеством християн, бо це свято перемоги добра над злом, життя над смертю. Пасха – це початок чогось нового і чистого, усвідомлення того, що відбулося колись на планеті велике диво.

Наша школа готується відзначити це свято урочистим славленням!  А тому учні школи разом зі своїми батьками та вчителями підготували тематичну інсталяцію «Зустрічаймо Великдень!»  Вона стала  окрасою холу на першому поверсі нашої школи. Великоднє дерево, паска, писанки  у своїй символіці поєднали давнину дохристиянських часів, наше сьогодення і віру у вічність.

Надзвичайно креативні та яскраві вироби притягують захоплені погляди всіх, хто заходить до школи та  перехожих, які милуються калейдоскопом фарб і незвичайними техніками виконання прикрас, якими оформлені вікна класних кімнат та дерева на шкільному подвір’ї.

Щиро вітаємо  всіх вас з радісним святом – Великоднем, Пасхою Христовою. Хай непереможна Христова любов щедро наповнить ваші душі невичерпною радістю та зігріє серце.

Христос воскрес! Воістину воскрес!