Новини‎ > ‎

Велопробіг «За чисте повітря»

опубліковано 4 трав. 2016 р., 02:26 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Проведення Днів Сталої Енергії стало початком нового етапу в становленні Кам’янця-Подільського як міста, яке активно займається питаннями енергозбереження та енергоефективності. Голова мета проекту є популяризація ідей енергозбереження та енергоефективності. Тому учні НВК № 9 імені А.М. Трояна долучились до чергового етапу проведення Днів Сталої Енергії в місті, а саме:  велопробігу  на території навчально-тренувальної база Національного університету ім. Івана Огієнка.
На шкільному подвір’ї 
Ми готуємось до старту…
Переможниця першого кола Лукасевич Анна 1-В клас
 
Учні отримали значки учасників проекту «Дні сталої енергії» та подарунки
  Подарунок підняв настрій…
28 квітня в НВК № 9 імені А.М.Трояна о 15.00 в актовій залі відбулось закриття Днів Сталої Енергії
Усіх учасників та переможців привітала Старченко Світлана Володимирівна, начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради. Всім учням було вручено заохочувальні призи, грамоти та дипломи  переможців та учасників.
На фото начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради Старченко Світлана Володимирівна. спеціаліст з енергозбереження управління освіти і науки, Данищук Юлія Степанівна та учениця 10 класу, учасниця захисту інвестиційних проектів «Енергоефективні технології відновлювальні джерела енергії у моїй школі» в рамках Днів Сталої Енергії Болдижар Дарія.

Comments