«Весняна толока»

опубліковано 11 квіт. 2017 р., 06:06 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Найчарівніша пора року весна пробуджує природу і спонукає нас активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища.
Сьогодні особлива увага приділяється охайності, чистоті, особливо в нашому мальовничому місті Кам’янці-Подільському. З метою підтримки іміджу міста, виконуючи розпорядження міського голови від 07 березня 2017 року № 103-р. «Про проведення загальноміської акції з благоустрою «Весняна толока», і в нашому НВК № 9 імені А.М.Трояна здійснюється щорічна акція «Весняна толока», мета якої  використати соціальні ресурси працівників школи та школярів   для прибирання території від торішнього листя, сміття, залишків протиожеледних матеріалів та вуличного змету, а також  побілити бордюри, дерева.     На першу цьогорічну «Весняну толоку» вийшли учні 7-Г та 10-А класів. Вони впорядковували клумби та квітники, розпушували землю в пристовбурних лунках дерев.     Учні з ентузіазмом поставилися до виконання завдання, у всіх був піднесений настрій, оскільки погода цьому сприяла.
Сподіваємося, що робота з благоустрою буде оцінена і продовжена…