Вибір підручників для 1 класу

опубліковано 18 трав. 2018 р., 04:48 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Навчально-виховний комплекс № 9 ім. А.М. Трояна у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв

14.05.2018 р №4

спільного засідання педагогічної ради та ради НВК№9

Голова — Н. В. Осадчук

Секретар — Н. В. Шедловська

Присутні: 68 членів колективу

Порядок денний

1 . Про вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів НВК №9 ім. А.М.Трояна.

/ Шкільний бібліотекар Кернична О.П./

1.     СЛУХАЛИ:

Про вибір та замовлення підручників для учнів 1-х класів НВК №9

ім. А.М.Трояна.

Кернична О.П. ознайомила присутніх з листом МОН №1/9-278 від 07.05.2018р. та інструктивно-методичними рекомендаціями щодо вибору та замовлення підручників для 1-го класу.

1.     ВИСТУПИЛИ:

Пасімішина А.В., Пленсак Г.Е., Мельник С.М., Нетяга В.А.,

Карпенко Т.В.

Пономарьова К.І. «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Листопад Н.П. «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Грущинська І.В. «Я досліджую світ» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Рубля Т.Є. «Мистецтво» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

Євчук О.В.

Мітчелл Х.К. «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти.

1.     ПОСТАНОВИЛИ:

1.1.        Затвердити список підручників для 1-го класу, запропонований головами методичних кафедр та учителями-предметниками.

1.2.        Завідуючій бібліотекою Керничній О.П. здійснити замовлення обраних підручників відповідно до листа МОН України від №1/9-278 від 07.05.2018р.

Голова педагогічної ради                                Н.В.Осадчук

Секретар                                                            Н.В.Шедловська