Вибори голови учнівського самоврядування

опубліковано 27 жовт. 2017 р., 04:45 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
25 жовтня у актовій залі школи НВК № 9 імені А.М.Трояна  відбулися вибори голови учнівського самоврядування Претендентами на посаду голови були Ковтун Анна (10 клас) та Малиш Катерина (9-А клас).
Виборам передувала передвиборча агітація, під час якої виборці (учні 5-11 класів) мали можливість познайомитися з кандидатами, їхніми передвиборчими програмами. Представники учнівського самоврядування були присутні на дебатах.
Голосування  проходило у ІІ етапи: об 11.05 – учні 5-7 кл., о 12.05-8-11 кл.. Представники учнівського самоврядування кожного класу були відповідальні за протоколи видачі бюлетенів, а групи підтримки стали спостерігачами усіх дій на виборчий дільниці. Після завершення голосування  підрахунком  голосів займалася лічильна комісія. Ось підрахунок закінчено, настав  довгоочікуваний момент істини! Підрахувавши усі голоси, голова лічильної комісії оголосила результат. Більшістю голосів обрано Малиш Катерину.
  Вітаємо голову учнівського самоврядування!
 Бажаємо натхнення, наснаги, витримки, здоров’я, та, звісно, виправдати надії       виборців.