Відкритий конкурс – пленер «Замковий етюд»

опубліковано 10 трав. 2017 р., 11:55 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

29-30 квітня 2017 р. в мальовничому місті Кам’янці-Подільському відбувся Відкритий конкурс – пленер «Замковий етюд», засновником якого є міська дитяча художня школа, за підтримки Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Малювати унікальні пам’ятки архітектури  старовинного Кам’янця  з’їхались юні художники з усієї України. Це були представники мистецьких шкіл з Харкова, Дніпра, Івано-Франківська, Луцька, Острога, Хмельницького, Старокостянтинова та інших міст.

Цьогорічний конкурс-пленер вже набув статусу міжнародного, оскільки в ньому взяли участь художники з Литви.

Дуже насиченою була програма конкурсу, яка складалась з комплексу заходів – виконання конкурсних  завдань учасниками на відкритому повітрі, виставок робіт переможців минулорічних   пленерів, круглого столу для викладачів, екскурсій по Старому замку, вернісажу пленерних творів та урочистої церемонії нагородження переможців.

Творчі роботи учасників вразили своїм професіоналізмом, неповторністю та оригінальними технічними прийомами, креативними підходами до виконання завдання. А, головне, що діти мали змогу зануритись у атмосферу творчості, дружньої підтримки, залишити частинку своєї душі в нашому неповторному місті.

Від НВК № 9 імені А.М. Трояна  в конкурсі-пленері взяли участь дев’ятеро учнів, які змагались у двох вікових категоріях.

Незважаючи на дуже серйозну конкурентну боротьбу (понад 250 учасників) наші учні на високому рівні виконали свої творчі завдання.

Добринчук Назар посів ІІІ місце (викладач Василина Пиріжок), Тихун Марія отримала особливу відзнаку «За оригінальність» (викладач Марія Бойчук). Всі учасники пленеру отримали грамоти та подарунки.

Вітаємо наших переможців та їх викладачів та бажаємо нових творчих успіхів!