Відкриття туристичного сезону Кам’янця-Подільського-2014 «Два рекорди»

опубліковано 5 трав. 2014 р., 06:03 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 5 трав. 2014 р., 06:15 ]
    1-3 травня відбулося відкриття туристичного сезону «В одному місті – цілий світ»
        Кам’янець-Подільський чи не єдине місто в Україні де мир і злагода прописані історією.
        Під час відкриття туристичного сезону було встановлено два рекорди.
        Першим рекордом, який був зафіксований і яким мали можливість скористатися всі бажаючі, була турка з кавою. Кам’янчани таки заварили 333 літри турецької кави. До речі, це число досить знакове для нашого міста, адже саме таку кількість років тому в Кам’янці було відкрито першу кав’ярню. Схожий рекорд встановлювали жителі столиці, але у них була лише чашка…Наша ж турка перевершила усі сподівання і уявлення про «велику кількість» кави.
        Досить творчим і сентиментальним став другий рекорд, який взяли під час акції «Мости єднання». Творчі діти Кам’янця, в тому числі учні нашої школи намалювали 4 тис малюнків (з них 150 робіт учнів НВК № 9), які було розвішано майже по всьому місту: від Турецького мосту до Новопланівського. Вулиці Старого міста загальною довжиною 1300 м за допомогою дитячих малюнків об’єднали два мости над річкою Смотрич: Новопланівський та Замковий, із східної до західної частин півострова. Проектом «Мости єднання» Кам’янець-Подільський пропагував мир і злагоду в суспільстві засобами образотворчого мистецтва.
        Міський голова Сімашкевич М.Є. нагородив відзнакою за активну участь у проведенні акції «Мости єднання» нашу школу. Відзнаку отримала директор школи Осадчук Н.В.
        Рекорди фіксували представники Книги рекордів Гінеса України. Голова наглядової ради КРГ Олег Іваненко привітав кам’янчан із рекордами та зазначив: «Я бував у багатьох містах України та світу, але такого щирого і відкритого міста я ще не бачив. За декілька днів перебування тут був вражений вашою теплотою і доброзичливістю. Ваші рекорди напевно і є наслідком цієї гостинності».
        Програмою свята було передбачено проведення Відкритого конкурсу-пленеру «Замковий етюд». 29 учасників від нашої школи були розподілені на різні ділянки біля визначних пам’яток Старого міста.
А під час урочистостей були нагороджені переможці:
Боршуляк Нікіта 6-В – І місце, Гріньчук Евеліна 5-В – ІІІ місце, Цимбал Діана 5-В - ІІІ місце, Галаса Анастасія 7-В - ІІІ місце, Руденюк Катерина – 8-Б відзнака за участь у І Відкритому конкурсі-пленері «Замковий етюд».
Учні НВК № 9 на пленері