Відзначення 170-річчя від дня народження Іллі Рєпіна

опубліковано 3 бер. 2014 р., 00:34 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Викладачем школи мистецтв Пиріжок Василиною Павлівною 26 лютого 2014 р. був проведений відкритий виховний захід в рамках Постанови Верховної Ради України "Про відзначення 170-річчя від дня народження Іллі Рєпіна".
            В ході заходу учні ознайомились із біографією відомого митця та його творчістю. Творчість Іллі Юхимовича Рєпіна відносять до найвищих досягнень російського реалістичного живопису другої половини 19 ст., до вершин передвижницького мистецтва. Майстер історичної і жанрової картини, видатний портретист, блискучий колорист, тонкий лірик і автор епічних полотен, він залишив колосальну творчу спадщину. Життя і творчисть Іллі Рєпіна безроздільно пов"язані з Україною, її історією і народним побутом. Він палко любив Україну. Це була його батьківщина.Він тут народився, назавжди захопився природою, людьми і звичаями, побутом, народним мистецтвом. Творча, педагогічна і громадська діяльність Іллі Рєпіна також тісно була пов"язана з Україною. Учні прийняли активну участь в обговоренні найвідоміших полотен митця:"Бурлаки на Волзі", "Запорожці пишуть листа турецькому султану", "Іван Грозний і син його Іван", "Хресний хід у Курській губернії", "Не чекали" та ін.