Відзначення 26-ї річниці Незалежності України

опубліковано 4 вер. 2017 р., 11:14 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Колектив  НВК № 9 імені А.М.Трояна святкував День Незалежності України ще з середи  23 серпня. Тоді  перед будівлею школи представники колективу підняли  Державний Прапор України. А 24 серпня викладачі образотворчого мистецтва та вчителі школи   стали учасниками міського конкурсу на патріотичну квіткову композицію «Моя квітуча Україна». Композицію під назвою «Барви рідної землі» створили  Пиріжок В.П., Олексишина О.Ю., Оцишина Н.Д., Бойчук М.Г., Сікора Р. О. О 16:00 на вул. Соборній  біля адмінбудівлі міської ради відбувся Благодійний аукціон представлених робіт, кошти з якого пішли  на підтримку учасників АТО.
     В цей же час учні вокальної студії «Колорит» (керівник  О.А.Крилова), Чубатюк М. (3-А ), Рябокляч Т.(2-В), Корчинська В. (6-А), Прокопов Н. (6-Б) Березовський В. (6-Б),  Данілова К. (6-Б), Полуботкіна Р. (6-Б), Тарасенко О. (6-Б), Худзінська В. (11 клас) демонстрували своє мистецтво на Святковому концерті творчих колективів та виконавців міста на Європейському сквері.