Новини‎ > ‎

Вистава «Золоте курча»

опубліковано 15 груд. 2015 р., 01:32 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
9  грудня 2015 в школі виступали артисти 
Коломийського академічного обласного українського драматичного театру  ім.. І.Озаркевича.
 
Для учнів 3-4 класів актори показали виставу «Золоте курча»
Вистава розповідає маленьким глядачам про добро і зло, щирість, любов, мужність, хоробрість.
Це неймовірна історія про те, як Лисиця умовила Вовка викрасти у Діда з Бабою Золоте Яйце, знесене Курочкою Рябою, щоб виростити з нього Золоту Курочку, яка нестиме золоті яйця, і так розбагатіти. Але замість Курочки вилупився Півник. Вовк і Лисиця були у розпачі. Маленьке Курча ще ніколи не бачило своїх батьків і тому сприймає Вовка і Лисицю за тата і маму.
Несподівано грізний Вовк стає люблячим татусем і всіляко захищає Курча від зазіхань «любительки курятини» — хитрої Лисиці. Що з цього вийшло і дізнатися учні 3-4 класів.
Учні раділи, переживали і чекали щасливого завершення боротьби добра і зла.
 
Для учнів 8-11 класів демонстрували виставу «Діалог, якого не було» за мотивами п’єси Родіона Білецького «Діалог, якого не було».
Медичний шприц, наповнений наркотичним дурманом, поділив життя навпіл: радість кохання, приятельського спілкування, бізнес, улюблена робота – це у тому, першому житті… Безвихідь, біль, самотність і могильний морок – це його друга половина…
Ті, хто прийшли на виставу, вийшли з залу переповнені емоціями. Хоча саму суть вистави було важко зрозуміти, адже всього двоє акторів за понад годину показували зміст кохання, дружби, смерті, наслідки наркозалежності та радості життя молоді.  Втративши друга, який сидів на голці, персонаж вистави хоче покінчити життя самогубством. Проте він зустрівся із небіжчиком тет-а-тет. І довгі розмови-переживання розставляють крапки над “і”. Дають зрозуміти героєві, що часу надзвичайно багато для реалізації себе, проте дуже мало для наркоманії, зради та зневіри. 
 Отже, актори яскраво показали нагальні сьогоднішні соціальні проблеми молоді: погана компанія, безгрошів’я молоді, одруження через вагітність, а не кохання, безвихідь…
 Глядачі, які дивилися виставу, сумували і сміялися одночасно. І, певно, розмірковували,  що слід робити, аби розібратися в помилках, коли ще не зовсім пізно. 

Comments