Виставка метеликів

опубліковано 12 черв. 2015 р., 00:54 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Живих тропічних метеликів привезли до Кам’янця-Подільського в НВК № 9 ім. А.М.Трояна
 В школі запрацювала виставка «крилатих» жителів тропічних лісів з різних куточків планети — від Америки до Японії.
Учні НВК № 9 мали змогу побачити 10 видів екзотичних метеликів.
Метелики — це не лише красиво, а й здорово, бо вони є хорошою психотерапією. Єдина вада — живуть недовго — від кількох днів до місяця. Тривалість життя залежить насамперед від правильного догляду: метелики люблять високу температуру та вологість. Плюс 15 для них вже є смертельно холодно.
Екскурсовод розповів: «Їм необхідні велика температура і вологість. Якщо в приміщенні буде дуже сухо, будуть висихати, як сухий листок і буде скорочуватись їхнє життя».

Безкоштовно мали  змогу подивитись на екзотичних крилатих групи дітей пільгових категорій та діти учасників АТО
«На такій виставці ми  перший раз»