Враження глядачів

опубліковано 5 груд. 2014 р., 00:19 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

29 листопада 2014 року учні школи були присутні на концерті Муніципального чоловічого хору «Каменяр» м. Стрий та народної дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» Кам’янець-Подільської дитячої хорової школи. Ось враження глядачів:

Шевчук Нікіта, 8-В клас :»Мені дуже сподобався концерт «У вінок Кобзареві» , на якому виступали народна дитяч0-юнацька хорова капела»Журавлик» та муніципальний чоловічий хор «Каменяр» м. Стрий . особливо мені сподобався виступ хорової капели «Журавлик».

Гулько Артур, 8-В клас:»На мою думку, концерт був цікавий тим, що приємно усвідомлювати, що про Т.Г.Шевченка не забувають, його твори виконують, на його безсмертних творіннях вчаться і зростають покоління патріотів».

Ярославський Богдан, 8-В клас:» Концерт був неймовірний. Я ще більше полюбив поезію Т.Г.Шевченка. Мені також було приємно те, що у нашому місті, в Україні є такі талановиті виконавці.»

Палійчук Сніжана, 10 клас:»Виступ  Стрийського муніципального чоловічого хору мене особисто дуже вразив. Мені особливо сподобались пісні на вірші Т.Г.Шевченка, які виконували разом з хором солісти. Хочеться подякувати колективу, побажати успіхів. А нам зростати патріотами, шанувальниками справжнього мистецтва. І, говорячи словами Т.Г.Шевченка, «свого не забувати…»