Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

опубліковано 20 лют. 2020 р., 10:16 Інна Студенець   [ оновлено 21 лют. 2020 р., 05:49 ]

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».
Саме в ці дні  шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану.
У НВК №9 імені А.М.Трояна були проведені виховні години на теми: «Революція гідності: ми маємо пам'ятати», "Майдан - територія свободи",  «Україна – країна гідності та свободи» і “ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ МАЙБУТНЄ!”.
До акції «Ангели пам’яті» долучилися учні і вчителі НВК № 9 імені А.М.Трояна . Учні виготовили паперові ангелики і повісили їх на дерева біля школи. Щоб було видно і тим, що на землі, і тим, що на небі.
20 лютого о 12.00 вшанували Хвилиною мовчання світлу пам'ять Героїв Небесної сотні.
Не зрадьмо пам’ять Небесної Сотні, що з небес оберігає нас.