Всесвітній День боротьби зі СНІДом

опубліковано 13 груд. 2012 р., 04:52 Сергій Студенець   [ оновлено 13 груд. 2012 р., 04:53 ]

31 листопада в НВК № 9 ім. А.М.Трояна учні 5-11 класів підготували свої плакати приурочені Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. В них вони представляли своє бачення цієї проблеми та закликали за допомогою них вести здоровий спосіб життя та не допускати розповсюдження ВІЛ – інфекції в усьому світі.

1 грудня відбувся Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня по всьому світі говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий, говорять про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХІ століття, загрожує існуванню людства.

Якщо ви бажаєте зробити своє життя щасливим – зробіть правильний вибір на користь власного здоров’я.

Педагог-організатор Юга А.А.

28.11.2012 р. для учнів 9-Б класу соціальний педагог Королюк Л.М. провела виховну бесіду на тему : СНІД – загроза соціуму. Оскільки 1 грудня увесь світ відзначатиме День порозуміння з ВІЛ- інфікованими.

Соціальний педагог Королюк Л.М.