Всесвітній День Здоров’я

опубліковано 10 квіт. 2018 р., 05:28 Сергій Студенець   [ оновлено 11 квіт. 2018 р., 01:10 користувачем НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський ]

«Здоров'я — мудрих гонорар»

П.Ж. Беранже

Наша  екологія,  мода  та  шкідливі  звички  не  сприяють  підтриманню  міцного  здоров’я.

МИ, дорослі, повинні  допомогти  дітям  зрозуміти,  що  здоров’я – це  дійсно наш  скарб! Його  потрібно  берегти,    тоді  воно  буде  передаватися  у  спадок.

Здоров’я – це  єдине,  що  не  можна  ні купити,  ні  продати

7 квітня міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я. З'явившись в 1948 році, ця організація об'єднала у своїх рядах представників 191 держави світу.

Перше святкування Всесвітнього дня здоров'я відбулося в 1950 році. Уже тоді глобальною ідеєю була  пропаганда здорового способу життя.

Профілактика та увага до нашого власного здоров’я - є основною метою проведених в цей день заходів.  У НВК № 9 імені  А.М.Трояна до Всесвітнього Дня Здоров’я на уроках з Основ здоров’я учні ознайомилися  з основними факторами, що впливають на  здоров’я. Під час уроків та на перервах обговорили поняття «здоров’я» .

«Здоровий дух у здоровому тілі» - це ще один фактор здоров'я. На уроках фізкультури школярі мали можливість подбати про фізичний розвиток та отримати заряд енергії.
       Часто наш вдалий чи невдалий день залежить від того, з яким настроєм ми прокидаємося вранці, якою працею зайняті впродовж дня, як втомлюємося і відпочиваємо, як харчуємося, як спілкуємося.

Тому не забуваймо  дбати про здоров'я щодня !