Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

опубліковано 10 груд. 2017 р., 23:40 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і  наша школі доєдналася до проведення заходів в рамках акції.

Основними завданнями акції є:

- привернути увагу громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізувати  рух органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- провести інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми,

- формувати свідомость усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

2 грудня

Міжнародний день боротьби з рабством

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Міжнародний день волонтера

Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

Міжнародний день боротьби з корупцією

Міжнародний день прав людини

Саме про ці дати і розповідалося на класних годинах, в бібліотеці пройшла тематичні виставки літературних джерел на відповідні теми.

До дня волонтера учні школи зібрали посилки з гостинцями для дітей та воїнів АТО.

Вже стало доброю традицією у нашій школі проводити зустрічі учнівської молоді з працівниками правоохоронних органів . На зустріч 06.12.2017 у 6-Б клас  (класний керівник Гейдарова А.О.) та 8-Б клас (класний керівник Студенець І.В.) завітав інспектор ЮП Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області Боднарчук Я.В.

У доступній для дітей формі Боднарчук Я.В. доніс інформацію про недопущення порушень поведінки в школі, громадських місцях. Корисним було те, що зустріч пройшла у формі діалогів: учні отримали безліч корисної інформації та погодились з тим, що необхідно контролювати свою поведінку,подумати про своє майбутнє і майбутнє України.

Проведені заходи сприяли вихованню в учнів свідомого ставлення до своїх прав та обов’язків, любові до ближнього, поваги  до гідності іншої людини.