Новини‎ > ‎

Вже вкотре в нашій школі проходила акція «Синя стрічка квітня

опубліковано 5 трав. 2017 р., 09:13 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

«Синя стрічка квітня» присвячена Квітню – місяцю із запобігання насильству  над дітьми.
Початок цієї традиції поклала історія, що відбулася навесні 1989 року. Мешканка Норфлока (США) Бонні Фіней довідалася про загибель свого чотирирічного онука Майкла.
Раніше хлопчик знаходився в лікарні з травмами, а потім був уміщений до фостерної (приймальні) на три тижні. Коли після закінчення тритижневого терміну дитину намагалися повернути рідній матері, Майкл плакав, кричав, що мама його не любить, і не хотів вертатися. Бабуся за станом здоров’я не могла піклуватися про дитину і взяти Майкла до себе, хоча розуміла, що йому не можна повертатися додому. Однак суд вирішив, що кращим місцем для дитини буде її рідний дім. Бонні Фіней більше не побачила свого онука. Незабаром її молодша онучка також потрапила до лікарні з переломом ноги в чотирьох місцях, а на руках були опіки від сигарет. І тільки після цього почалися пошуки зниклого Майкла.   Виявилося, що хлопчик був убитий у будинку матері, поміщений в шухляду від інструментів, а потім утоплений у болоті три місяці тому.Те, що сталося. настільки сколихнуло Бонні Фіней, що вона вирішила присвятити своє життя боротьбі з насильством над дітьми. Під час похорону онука вона прив’язала синю стрічку до антени свого фургона, тим самим вона хотіла привернути увагу людей до цієї проблеми Незабаром її підтримали різні агентства, ділові кола, місцеві співтовариства. Багато добровольців приєдналися до неї.
            Чому синій колір? Бонні Фіней пояснює це тим, що вона не може забути синці на тілі своїх онуків. Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством і захищати дітей від насилля.
Під час проведено акції «Синя стрічка квітня»ми  ще раз нагадали про проблему, яка є актуальною для нашого суспільства та закликали усіх не допускати жорстокого поводження  з оточуючими. Учні об’єдналися синьою стрічкою   як символом  боротьби з насильством у всіх його проявах.
Comments