З 14 по 18 березня пройшов тиждень англійської мови

опубліковано 23 бер. 2016 р., 02:33 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 23 бер. 2016 р., 02:47 ]

На церемонії відкриття виступила заступник директора з іноземної мови О.В.Євчук та оголосила початок тижня.

Понеділок ознаменувався конкурсом райдуги як символа багатства та фольклорної складової  англійської мови.

у вівторок відбулися конкурсні змагання серед 5-х класів Spring Exciting Adventures та пісенна феєрія English Songs and Tales Fest серед учнів 1-4 класів.

у середу відбулися конкурсні змагання Smart KidsQuest у групах 6-х класів.

17 березня У День святого Патрика пройшли творчі змагання серед учнів 7-х класів Little LeprechaunsHunt . Учасники переглянули фільм та продемонстрували знання культури та звичаїв ірландців.

18 березня заключний гала-концерт закриття тижня поєднав поезію відомих англійських поетів, лімерики та улюблені всіма англомовні хіти у виконанні учнів школи.

14.03 Остапова С.В., закінчивши онлайн-навчання Британської Ради, провела майстер-клас для вчителів англійської мови “Motivation. Tasks and Approaches”.

16.03 відбулося засідання міського методичного об’єднання, де розглянуто питання підготовки до державної підсумкової атестації у 9 та 11 класах. Учасники обговорили стратегії та методику  якісного підходу до виконання завдань та у формі активної співпраці вправлялися у тестах.

SOMEWHERE OVER THE RAINBOW SKIES ARE BLUE

AND THE DREAMS THAT YOU DARE TO DREAM