З 6 по 8 квітня 2017 року було проведено ХІІ турнір з легкої атлетики

опубліковано 11 квіт. 2017 р., 05:55 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
пам’яті  вчителя-методиста, «Відмінника освіти», першого майстра спорту Хмельницької області зі стрибків у висоту Одінцова Бориса Омеляновича та пам’яті вчителя-методиста, «Відмінника освіти», призера чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів Шмирка В’ячеслава Валентиновича.
Привітати учасників змагань, а також побажати їм натхнення та перемоги на урочисте відкриття  завітали секретар Кам’янець-Подільської міської ради Дмитро Васильянов, начальник управління освіти і науки  Світлана Старченко, представник НОК в Хмельницькій обл. Віктор Флентін, президент Федерації легкої атлетики Хмельницької обл. Олександр Прокопов.

Право підняти прапор, як знак відкриття змагань, було надано кращим спортсменам школи  О. Янюку (8-Б клас) та Л. Шулдик (8-А клас), а право покласти вінки на могили Одінцова Б.О. та Шмирка В.В.- голові профспілкового комітету школи В. Шарейко та колезі Одінцова Б.О. та Шмирка В.В.  А.Засановій.

Колектив  НВК № 9 імені А.М.Трояна висловлює подяку оргкомітету у складі:
        директора Центру дитячої та юнацької творчості  О .Ткачука,  директора ДЮСШ № 1 С.Кшемінського , старшого тренера ДЮСШ № 1 М.Моспана, а також спонсорам : батьківському комітету школи, директору друкарні «Рута» І.Гончаруку , батьку школи,  підприємцю О.Шупарському .

У турнірі брали участь команди загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл з Хмельниччини, та гості з інших областей: Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської, Вінницької, Івано -Франківської . Загалом  20 команд та близько 300 спортсменів.
  Протягом трьох днів учні та студенти навчальних закладів, ветерани спорту змагались за призові місця. Після закінчення змагань всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та призами, які надали відділення НОК України в Хмельницькій області та спонсори турніру.
Приємно відмітити, що серед переможців були і учні НВК № 9 імені А.М.Трояна:
Мороз Максим (6-Б клас)- спортивна ходьба на 2 тис. м –І місце, спортивна ходьба на 3 тис. м – ІІ місце; Толкан Михайло (7-А клас) – стрибки у довжину –
ІІІ місце; Янюк Олексій (8-Б клас) – спортивна ходьба на 3 тис. м – І місце.
О спорт, о спорт!
Це просто клас!