І хорова асамблея на Хмельниччині

опубліковано 19 трав. 2015 р., 04:01 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 19 трав. 2015 р., 04:02 ]
14-15 травня 2015 року у м. Кам’янці-Подільському відбулась І хорова асамблея на Хмельниччині. Організаторами цієї мистецької події були Хмельницький науково-методичний центр культури і мистецтв та Кам’янець-Подільська дитяча хорова школа. 20 хорових колективів, 650 учасників, 13 концертів, 6 майстер-класів, 70 учасників конференції свідчать про те, що хорове мистецтво живе і розвивається, є цікавим для дітей та молоді. На базі школи мистецтв НВК № 9 ім. А. М. Трояна відбувся спільний концерт за участі хору Дунаєвецької районної дитячої школи мистецтв, художній керівник Леоніда Трачук, хору Кам’янець-Подільської районної дитячої школи мистецтв, художній керівник Тетяна Наголюк та хору школи мистецтв НВК № 9  ім. А.М. Трояна, художній керівник Тетяна Боршуляк. Ці два насичених дні, в які тривала асамблея, подарували кам’янчанам, гостям міста незабутні хвилини радості, емоційного піднесення, насолоди від хорового мистецтва, відчуття духовної єдності.