З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА, УКРАЇНЦІ!

опубліковано 23 серп. 2019 р., 04:22 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Серпень - особливий місяць, бо він несе нам чудові свята- День Прапора та День Незалежності України. Кам’янчани із задоволенням долучаються до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави.
23 серпня з нагоди свята відбулись урочистості на Европейській площі міста,Тут о 9.00 зібрались представники колективів державних установ, підприємств, учасники бойових дій в АТО, молодь та громадськість.
    Сьогодні Україна відзначає День Державного Прапора. Протягом років наш стяг став не просто символом державності - він майорить під час найважливіших подій в історії країни. Синьо-жовтий прапор став уособленням свободи, сили і єднання нашого народу.
     Право підняти прапор України надали учасникам АТО. А отримали вони його з рук учнів шкіл міста. Серед тих, хто ніс прапор, був учень 4-В класу Коваль Дмитро.   Пролунав Гімн,  і над Кам’янцем гордо замайорів жовто-блакитний прапор України.
Представники громадськості, воїни АТО,  ООС, керівники поклали квіти  до пам’ятного знаку Небесній Сотні і всім загиблим за визволення України, Меморіалу загиблим воїнам АТО, пам’ятника Т.Г.Шевченка.
З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова М.Е.Сімашкевич. А юні кам’янчани стали  учасники  акції «Я громадянин України». Отримали паспорти громадян України  учні НВК № 9 імені А.М.Трояна Падун Іван та Разова Софія.
    Урочиста частина заходу продовжилась мистецькими виступами. Всім сподобався виступ  учнів нашої школи з вокальної студії «Колорит» (керівники Крилова О.А., Рябокляч Г.В.)