Новини‎ > ‎

Здобутки та досягнення по НВК №9 імені А.М.Трояна за І семестр 2020-2021 н.р.

опубліковано 6 січ. 2021 р., 03:50 Тетяна Ковальчук

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

за 2020-2021 н.р.

ПІБ

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Лопатинська Анастасія Дмитрівна

4-Б

Українська мова (конкурс знавців)

ІІІ

Соловей Н.М.

2

Герасимчук Єлизавета Сергіївна

5-В

ІІІ

Похно В.С.

3

Гурський Богдан Олександрович

6-А

І

Худа Т.В.

4

Луцак Вікторія Сергіївна

7-Б

ІІІ

Блюсюк Т.А.

5

Гордійчук Дарія Володимирівна

8-А

ІІІ

Корольова Л.О.

6

Мак Ілона Володимирівна

9-Б

ІІІ

Корольова Л.О.

7

Луцак Вікторія Сергіївна

7-Б

Українська мова і література

І

Блюсюк Т.А.

8

Мак Ілона Володимирівна

9-Б

І

Корольова Л.О.

9

Чесанівська Валерія В’ячеславівна

10-А

ІІІ

Худа Т.В.

10

Богуцька Вікторія Вадимівна

11-Б

І

Шедловська Н.В.

 

Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

наукових робіт Малої академії наук за 2020-2021 н.р.

ПІБ

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Чесанівська Валерія В’ячеславівна

10-А

Мистецтвознавство

І

Оцишена Н.Д

2

Соловей Андрій Олександрович

11-А

Англійська мова

І

Доценко І.В.

3

Коваленко Іванна Борисівна

11-Б

Українська мова

І

Худа Т.В.

4

Зданюк Вікторія Вадимівна

11-Б

Німецька мова

І

Калинюк Т.В.

5

Макаревич Олександра Русланівна

11-Б

Соціологія

І

Королюк Л.М.

 

Результативність участі учнів у конкурсах за І семестр 2020-2021 н.р.

Конкурс

Учасники

Місце

1

 Чемпіонаті Хмельницької області з шашок 

Дудко Андрій

Домітрак Владислав

Стрільчук Андрій

І

ІІ

ІІІ

2

Чемпіонат Хмельницької області з класичних шахів серед юнаків 

Дудко Андрій

І

3

Конкурс промороликів "Світ миє руки!"

5-Б, 5-В, 6-Б класи

І

4

Обласний заочний конкурс з журналістики «Я-журналіст»

Нетеча Владислав

І

5

Міський конкурс технічної творчості "LEGO CITY".

6-В клас

І

6

Конкурс відеороликів"Я та мій домашній улюбленець"

Лясковська Еліза

Гоголь Данило

переможці рейтингу

 

7

Заочний конкурс юних поетів та прозаїків «Я паросток малий землі своєї»! 

Королюк Юлія

Бєлова Роксолана

ІІ

ІІІ

8

Конкурс «Портфоліо волонтерського загону моєї школи»

Волонтерський загін «Милосердя»

ІІ

9

ІV щорічний Всеукраїнський національно-патріотичний конкурс "Я - козацького роду!"

5-В

І, ІІ, ІІІ

10

Обласний конкурс презентацій «Моя громада і Я»

Бортюк Діана, Черненко Дарина

І (міський етап),

ІІ (обласний)

11

Конкурс фольклорних колективів «Кришталеві джерела»

6-В клас

ІІІ

12

 Міський конкурсу мобільного кіно «Оскар»

9-А клас

9-Б клас

ІІ

13

Конкурсу на кращу вуличну новорічну ялинкову прикрасу для міської ялинки

Шкіль Анастасія

І

14

ІІ Всеукраїнський конкурс "Я людина!"

5-В, 5-Б, 10-Б класи

І, ІІ, ІІ

15

Конкур фото «Моя Україно»

Дудко Андрій

І

16

Конкурс «Моя Батьківщина - Україна»

6-В клас

І

17

Віртуальний похід вихідногодня

8-В клас

І

18

Всеукраїнська краєзнавча акція «Українська революція: 100 років надії і боротьби»

11-Б клас

І (міський етап)

ІІІ (обласний)

 

19

Всеукраїнський конкурс до Дня Гідності та Свободи

11-Б клас

І, ІІ, ІІІ

 

Досягнення вихованців школи мистецтв за І семестр 2020-2021 н.р.

 

Дата

Конкурс

Колектив

Керівник

Місце

1

Серпень 2020 р.

Міжнародний фестиваль-конкурс «Гармонія талантів»

Кривак 

Дмитро

Віталій 

Гріньов

Лауреат ІІ премії

2

Серпень 2020 р.

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв SOLOVIOV ART

Кривак 

Дмитро 

Віталій 

Гріньов

Лауреат ІІ премії

3

Вересень 2020р.

Міжнародний фестиваль мистецтв «Зоряна брама».  Київ

Кривак 

Дмитро 

Віталій 

Гріньов

Лауреат ІІ премії

4

Листопад 2020р.

Обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах "ТЕХНІЧНІ ГОРИЗОНТИ"

Зіменко Олександра

Світлана Погребенко

ІІ місце

5

Листопад 2020р.

Обласний конкурс виконавців на струнно-смичкових інструментах "ТЕХНІЧНІ ГОРИЗОНТИ"

Ляськовська Ельза

Світлана Погребенко

ІІІ місце

6

Грудень 2020 р.

Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах 

«Музичний калейдоскоп».

Демидас Давид

Валентина Крайняк

ІІІ місце

7

Грудень 2020 р.

Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах 

«Музичний калейдоскоп».

Коваль Дмитро

Валентин Шумський

І місце

8

Грудень 2020 р.

Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах 

«Музичний калейдоскоп».

Зарецький Артем

Валентин Шумський

ІІ місце

9

Грудень 2020 р.

Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах 

«Музичний калейдоскоп».

Валяровський Марк

Валентин Шумський

ІІ місце

10

Грудень 2020 р.

Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах 

«Музичний калейдоскоп».

Федоряк Єремій

Валентин Шумський

ІІІ місце

11

Грудень 2020 р.

Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах 

«Музичний калейдоскоп».

Зіменко Олександра

Наталія Геплюк

ІІ місце

12

Грудень 2020 р.

Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах 

«Музичний калейдоскоп».

Ансамбль балалаєчників

Валентин Шумський

І місце

13

Грудень 2020 р.

Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах 

«Музичний калейдоскоп».

Ансамбль балалаєчників у складі 

Федоряка Єремія, Валяровського Марка, 

Бідюка Сергія

Валентин Шумський

І місце

14

Грудень 2020 р.

Відкритий онлайн-конкурс виконавців на народних інструментах 

«Музичний калейдоскоп».

Тріо баяністів у складі Білика Арсена, Демидаса Давида, Фабіянського Максима

Валентина Крайянк

ІІ місце

15

Грудень 2020 р.

ІІІ відкритий  міський фестиваль-конкурс виконавської майстерності гри на народних інструментах «Грай музико». м. Чернігів

Кривак Дмитро

Віталій Гріньов

Диплом ІІ ступеня

16

Грудень 2020р.

Конкурс на кращу вуличну новорічну ялинкову прикрасу для міської ялинки

Шкіль Анастасія

Наталія Оцишена

І місце

17

Грудень 2020р.

Міжнародний конкурс «Різдв’яні зірки». Берлін. Німеччина.

Інструментальний ансамбль «Домінанта»

Диплом ІІІ ступеня

18

Грудень 2020р.

Міжнародний конкурс «Різдв’яні зірки». Берлін. Німеччина.

Інструментальний ансамбль «Астра»

Диплом ІІІ ступеня

19

Грудень 2020р.

Міжнародний конкурс «Різдв’яні зірки». Берлін. Німеччина.

Інструментальний ансамбль «Струни душі»

Диплом ІІІ ступеня

20

Грудень 2020р.

Міжнародний конкурс «Різдв’яні зірки». Берлін. Німеччина.

Ірина Гладченко

Диплом ІІІ ступеня

21

Грудень 2020р.

Міжнародний конкурс «Різдв’яні зірки». Берлін. Німеччина.

Народний малий симфонічний оркестр

Диплом ІІ

ступеня

22

Грудень 2020 р.

Відкритий дистанцій фестиваль-конкурс інструментальної музики «Зимова фантазія»

Ляськовська Ельза

Світлана Погребенко

ІІІ місце

 

Comments