«Здоров’я- радість для людини, найбільша цінність у житті… »

опубліковано 8 квіт. 2017 р., 14:26 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Вже за традицією, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я. З метою формування навичок щодо ведення здорового способу життя сьогодні у школі пройшов День здоров’я. Команда «Energy» НВК №9, переможець міського етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» подарувала свій виступ учням 5-7 класів. Для учнів молодших класів у цей день, у шкільному спортзалі, було проведено веселі руханки «Здоровенькими зростаймо!» А ми пам’ятаймо, що здоров’я- це дар. Його треба шанувати, не витрачати, а примножувати. Людина,яка не хворіє, почувається впевнено, бо вона усвідомлює, що керує своїм здоров’ям,а значить керує своїм життям. Саме тому з раннього дитинства потрібно дотримуватися здорового способу життя.