Zero Waste School

опубліковано 11 квіт. 2019 р., 10:23 Інна Студенець
8-10 квітня команда нашої школи у складі: Осадчук Наталії Вікторівни, Студенець Інни Вікторівни, Тимківа Миколая, Зданюк Вікторії та Богуцької Вікторії були у м.Києві на триденному тренінгу для учнів та вчителів, який покликаний запровадити культуру сортування відходів в своїх школах та громадах.
Під час тренінгу Active Citizens команда навчалася як вести перемовини та домовлятися, опановувати шляхи вирішення складних ситуацій та методи комунікацій.
Пройшли практичний семінар із управління проектами, склали план реалізації власного проекту, навчалися прогнозувати ризики, комунікувати зі стейкхолдерами та ЗМІ.
Познайомилися з відомими громадськими активістами, які розказали, як долати перешкоди, що траплятимуться на шляху.
Восени учасники організують громадський проект Zero Waste Day, до якого залучать всіх мешканців свого населеного пункту.