Зробимо Україну чистішою разом

опубліковано 5 трав. 2017 р., 09:06 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
Лише однієї миті вистачить аби зрозуміти, що змінити все на краще під силу кожному з нас. Лише однієї миті вистачить аби прийняти рішення почати діяти. Колектив НВК № 9 імені А.М.Трояна став активним учасником Всеукраїнської екологічної акції «Зробимо Україну чистішою разом».
 Метою участі у акції  було формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку. Ми віримо, що такі маштабні проекти як «Зробимо Україну чистою» можна робити тільки разом. Отже, учні 7-А класу 28 квітня 2017 року впорядковували звалище гілля на частині шкільної  території, яку планується облаштувати як майданчик для прогулянок учнів початкових класів.
Окрім того, ми дізналися, що Громадська організація «Let’s do it, Ukraine!»(LDU) – ініціатор та головний організатор акції  «Зробимо Україну чистою разом!» є частиною всесвітнього руху «Let’s Do It! World», що об’єднує понад 14 мільйонів людей в 112 країнах, які щорічно в обраний день виходять на прибирання у своїй країні, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Тому і нам приємно усвідомлювати важливість своєї праці…