Зустріч у бібліотеці

опубліковано 17 жовт. 2018 р., 11:41 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
На запрошення представників міської дитячої бібліотеки № 8  відбулася зустріч учнів 8-Б класу (класний керівник Підгурна О.М.) з учасниками АТО. Це вже знаний у НВК № 9 імені А.М.Трояна Іван Васильович Дробний та медсестра Анна Олегівна Окарська.
          З великим зацікавленням та занепокоєнням школярі слухали розповіді українських  воїнів. Учні задавали багато питань про умови «існування» в місцях бойових дій, чи носять бійці обереги, подаровані дітьми, а головне про те, коли закінчиться війна?Захисники   поділилися враженнями від пережитого, закликали  молодь виховувати патріотизм у серці та вірити у перемогу.

В кінці зустрічі школярі нашої школи та 6-го класу ЗОШ № 15висловили подяку запрошеним гостям за відвагу і самопожертву у боях за цілісність та незалежність нашої держави.
Шкільний бібліотекар Кернична О.П.