Зустріч з поліцією

опубліковано 7 груд. 2015 р., 04:59 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Сьогодні, як ніколи зростає роль співпраці школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
2
грудня  2015 року у школі відбулася зустріч учнів 5-Б, 7-В та 9-Б класів з начальник сектору молодіжної превенції  Кам’янець-Подільського  ВП майором поліції Фрідріхом Валерієм Валентиновичем.

Учням вкотре було нагадано про правила поводження у громадських місцях, види правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці, правила безпечного поводження в Інтернеті, відповідальність учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні поліції за співпрацю.