Зустріч з представником Ради ветеранів

опубліковано 25 жовт. 2013 р., 01:37 Сергій Студенець
Керівник військово-патріотичних гуртків школи Сотолюк В.П.  провів  23.10.2014 в актовій залі школи  зустріч учнів 8-А, 8-В, 9-А та 9-Б класів  (100 учнів та класні керівники) з представником Ради ветеранів міста Кам’янця-Подільського  Перевознюком Валерієм Миколайовичем та Дудко Володимиром Тимофійовичем з міської спілки ветеранів Афганістану. В своєму виступі Перевознюк В.М.  зупинився на темі визволення України від німецько-фашистських загарбників, особливу увагу приділив подіям Проскурівсько-Чернівецькій операції , в результаті якої було звільнено наше рідне місто. А Дудко В.Т. розповів, як виконував інтернаціональний обов’язок  в Демократичній Республіці Афганістан 25 років тому. І Перевознюк В.М., і Дудко В.Т. одностайні у своїй думці, що захищати Батьківщину було, є  і буде почесним обов’язком кожного.