Зустріч з учасником бойових дій в Афганістані

опубліковано 15 лют. 2018 р., 05:31 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який відзначається 15 лютого, 13 лютого 2018 року учні 8-А класу (класний керівник Сидорук В.В.) мали нагоду зустрітися з  Чмілем Іваном Петровичем, учасником бойових дій в Афганістані. Шановний гість розповів учням про свої військові будні, в яких було все: і кров, і сльози, і справжня дружба. Згадуючи про деякі події своєї служби в Афганістані, Чміль І.П. з особливою теплотою розповідав про побратимів. Героїзм, який проявили лю¬ди, воюючи в Афганістані, – це приклад мужності для підрос¬таючого покоління, приклад слу¬жіння Батьківщині. Знати і  пам’я-тати про подвиги афганців повинна кожна людина.
Наразі, розповідаючи про колишніх воїнів-афганців, познайомив учнів з діяльність організації воїнів-інтернаціоналістів, які зайняли активну громадянську позицію, стали справжніми вихователями юного покоління.
  Чміль І.П. розповів учням і про своїх синів, випускників 9-ї школи. Він пишається тим, що старший син-учасник АТО.

Присутні на зустрічі учні  висловили глибоку шану воїну-інтернаціоналісту, подякували  за ратний подвиг та побажали,  щоби життя було наповнене щастям, здоров’ям.