Зустріч з випускницею школи, а нині студенткою Національного університету фізичного виховання та спорту (тренерський факультет) Кузовенковою Єлизаветою

опубліковано 2 бер. 2020 р., 09:21 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 2 бер. 2020 р., 09:24 ]
21 лютого 2020 року відбулася зустріч учнів 9-А, 9-В та 10-Б класів з випускницею школи, а нині студенткою Національного університету фізичного виховання та спорту (тренерський факультет) Кузовенковою Єлизаветою. Кузовенкова Є., навчаючись, вже другий рік працює тренером.
Цей захід був спрямований на те, щоби майбутні випускники дізналися якомога більше про університет та детально ознайомилися з вимогами навчання у вузах. Гостя занурила учнів у студентське життя та, звичайно, розповіла про свій досвід навчання в школі та у вузі.
Пояснюючи особливості вступної кампанії, розповіла про ризики та переваги, дала поради стосовно підготовки та ще раз акцентувала, які можливості може отримати спочатку абітурієнт, а згодом і студент, який вільно володіє іноземною мовою.
Дякуємо за зустріч!