Звітний концерт НВК № 9

опубліковано 19 квіт. 2016 р., 05:44 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський
8 квітня відбувся щорічний звітний концерт НВК № 9 по лінії школи мистецтв. Високий рівень і професійність показали всі учасники концерту.
Зі словами вдячності та похвали виступив народний депутат Мельниченко В.В., який подарував від себе та міського голови Сімашкевича М.Є. комп’ютер для школи.
Секретар Міської Ради Васильянов Д.С. у своєму виступі високо оцінив роботу навчального закладу та його необхідність в житті міста.
Начальник управління Старченко С.В., виступивши, подякувала за титанічну спільну працю дітей, батьків та вчителів, відмітила високу майстерність усіх учасників.
Із заключним словом виступила директор навчального закладу Осадчук Н.В., яка відмітила роботу заступників по школі мистецтв Гурської І.В. і Кириленко А.Б. та наголосила на тому, що їх творча самовіддана праця варта найвищих нагород, зокрема, Оскара.
Довготривалі аплодисменти заслужив хор молодших класів під керівництвом Боршуляк Т.Ю., який виконав пісню «Хай живе надія» , музика І. Білик.

Оркестр духових інструмантів під керівництвом Ларіна І.С. виконав «Гей, Соколи» Каземіра Дебскі.
Дитячий зразкрвий ансамбль «Світоч» під керівництвом Федоряк А.В. запалив усіх «Гоцульськими витівками».
Ансамбль домристів «Алегро» під керівництвом Теплюк Н.В. виконав «Старе банджо» в аранжуванні А.Теплюка.
Адміністрація школи висловлює вдячність усім учасникам цього звітного концерту: учням, батькам, вчителям за творчий підхід, креативність, майстерність, а також за щире, небайдуже відношення до спільної справи.