Семінар заступників директорів ЗНЗ міста

27.01.2017 р. в НВК № 9 імені А.М. Трояна відбувся семінар заступників директорів навчальних закладів міста на тему «Формування духовних і моральних цінностей особистості в контексті діяльності громадсько активної школи». На семінарі були присутні заступники директорів ЗНЗ та позашкільних установ, завідувач НМЦ управління освіти і науки Залевська С.Д., головний спеціаліст управління освіти і науки Потанська В.Д.

Семінар відкрила Залевська С.Д., яка ознайомила присутніх з основними науково-методичними аспектами духовно-морального виховання, моніторинговими дослідженнями з даного питання, визначила пріоритетні завдання громадсько активної школи в контексті формування моральних засад сучасного суспільства.

Директор НВК Осадчук Н.В. представила навчальний заклад як громадсько активну школу. Заступники директора НВК ознайомили присутніх з ключовими напрямками діяльності школи, спрямованими на формування духовних і моральних принципів сучасних учнів.

Учасники семінару познайомилися з поетичною творчістю вчителя Жиго О.А., відвідали відкриті уроки, отримали естетичну насолоду від концерту школи мистецтв.