І.В. Доценко, О.В. Євчук.

опубліковано 3 лист. 2019 р., 09:33 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 3 лист. 2019 р., 09:39 ]

Доценко І. В., Євчук О. В.

Let's Learn English. Вивчаймо англійську! 2 клас
У посібнику підібрано доступний матеріал, який полегшить процес вивчення англійської мови. Слова згруповано відповідно до розмовних ситуацій у вигляді ілюстрованого словника. Цікаві розвивальні завдання, допоможуть дитині правильно розпізнавати, вимовляти слова, використовувати їх в коротких реченнях та діалогах, навчать писати та читати подані зразки. Використання ілюстрацій у формі розмальовок як ігрової мотивації сприятимуть кращому оволодінню лексичним матеріалом.
Матеріал книги супроводжується аудіозаписом (http://abetka.in.ua/info/audio-fayli_2), що значно полегшить навчання правильної вимови та розуміння на слух.
Вчимося читати англійською. Let’s read. Listen, reɑd ɑnd write. 2 клас
Посібник призначений для навчання читанню учнів 2 класу. Книга містить розвивальні завдання для формування фонетичних, лексичних, граматичних та орфографічних навичок, а також умінь сприймати на слух, читати, говорити й писати.
Посібник укладено відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти та двох типових освітніх програм, розроблених під керівництвом Савченко О. Я. та Шияна Р. Б. Він може доповнювати діючі підручники "Англійська мова. 2 клас".
У посібнику підібрано доступний матеріал, який полегшить процес вивчення англійської мови. Слова згруповано відповідно до розмовних ситуацій у вигляді ілюстрованого словника. Цікаві розвивальні завдання, допоможуть дитині правильно розпізнавати, вимовляти слова, використовувати їх в коротких реченнях та діалогах, навчать писати та читати подані зразки. Використання ілюстрацій у формі розмальовок як ігрової мотивації сприятимуть кращому оволодінню лексичним матеріалом. Матеріал книги супроводжується аудіозаписом (http://abetka.in.ua/info/audiofayli_2), що значно полегшить навчання правильної вимови та розуміння на слух.
Comments