Зараховано до 1-го класу

Навчально-виховний комплекс № 9 імені А.М. Трояна

у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв

 

вул. Драгоманова, 12, м. Кам’янець-Подільський, 32300, тел. 5-14-12

E-mail: kp.nvk9@gmail.com 

НАКАЗ 

03.06.2019 р.                                                                                   № 132-ру

Про зарахування учнів до 1-х класів 

1.                 Зарахувати до списків учнів 1-х класів НВК № 9:

№ з/п

1-А клас

Нетеча Г.В.

1-Б клас

Продан М.Г.

1-В клас

Харченко Н.С.

1

Бринюк Анна

Башинський Максим

Акініємі Амірат-Таїсія

2

Богуцький Владислав

Баштан Ангеліна

Балан Мілана

3

Боднарчук Святослав

Боднарук Даніїл

Бейлик Матвій

4

Вишневська Валенсія

Буйницька Катерина

Беспала  Уляна

5

Волковинська Арсенія

Бурий Даніїл

Богайчук Ангеліна

6

Гурський Віктор

Волоховська Мирослава

Боднарук Дмитро

7

Добровольський Давід

Воропай Веніамін

Васильєв Микола

8

Довгий Давид

Гай Юлія

Венгер Вероніка

9

Дика Анна

Гицина Варвара

Войткова Тетяна

10

Дюднєва Яна

Говоруха Джулія 

Войцехівський Давид

11

Іванішена Влада

Грубий Петро

Геєць Домініка

12

Калініченко Вікторія

Зазуляк Антон

Данилюк Максим

13

Качковський Андрій

Ковальчук Олександр

Дашкін Максим

14

Коваль Злата

Клим Даніель

Дєдова Анастасія

15

Ковальчук Назар

Левицька Ксенія

Євтушенко Артем

16

Лялюк Єлізавета

Мороз Ангеліна

Єлькіна Мілена

17

Маканик Дар`я

Осіян Софія

Касторіна Маргарита

18

Маслянко Володимир

Олійник Софія

Кашпірський Ярослав

19

Мельник Єлизавета

Панютін Артур

Крикштуль Юлія

20

Прокопова Ангеліна

Піонтковська Олександра

Кулько Розалі

21

Рибій Іван

Рубановський Дмитро

Ланчук Олександра

22

Руденюк Артем

Руденко Христина

Москаленко Амір

23

Савченко Поліна

Самардак Андрій

Оленчук Марія

24

Соловей Анастасія

Семелюк Єлизавета

Пушкаренко Євген

25

Соловей Михайло

Слободян Анастасія

Радюк Артем

26

Світлічкін Михайло

Слободянюк Софія

Сваричевська Анна

27

Теплюк Кирило

Чехонська Аніта

Турченков Денис

28

Ткачук Аліна

Чубенко Артем

Хакімов Амір

29

Філатов Владислав

Шендерецька Софія

Хлібороб Златослава

30

Холявко Денис

Шрейдер Аніта

Худняк Дмитро

31

Чорногуб Соломія

Шумейко Каріна

Шкіль Антоніна

32

Ярема Захар

Якубина Анна

2. Секретарю школи внести дані про учнів до алфавітної книги 
за відповідною літерою до 02.09.2019 року.

3. Призначити класоводами:

1-А клас – Варфоломєєву Оксану Петрівну

1-Б клас – Продан Марину Геннадіївну

1-В клас – Харченко Наталію Степанівну

Класоводам:

3.1.          Завести особові справи учнів, виходячи з номера, присвоєного в алфавітній книзі.

3.2.          Сформувати папку особових справ учнів до 09.09.2019 року.

3.3.          Внести прізвище та ім’я учня до списків на сторінках класного журналу.

3.4.          Оформити всі розділи класного журналу до 16.09.2019 року.

3.5.          Передати до 09.09.2019 року список учнів класу до медичного кабінету школи.

4.                 Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. 

Директор НВК № 9                                                               Н.В. Осадчук

 

Comments