Зараховано до 1-го класу

Навчально-виховний комплекс № 9 імені А. М. Трояна

у складі спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

з поглибленим вивченням англійської мови та школи мистецтв

вул. Драгоманова, 12, м. Кам’янець-Подільський, 32300, тел. 5-14-12

E-mail: kp.nvk9@gmail.com

 НАКАЗ

 01.07.2020 р.                                                                                                                     № 56-ру

 

 Про зарахування

учнів до 1-х класів

 

1.  Зарахувати до списків учнів 1-х класів НВК № 9:

№ з/п

1-А клас

Ткачук І. П.

1-Б клас

Стоцька М. С.

1-В клас

Гораш Л. А.

1-Г клас

Карпенко Т. В.

1

Андрушко Ілона

Бевз Олександра

Батренюк Дмитро

Бабій Арсен

2

Атаманюк Вероніка

Гороховська Катерина

Богайчук Ангеліна

Білий Давид 

3

Балан Лев

Григораш Стефанія

Бойчук Олександр

Боднар Кароліна

4

Балійчук Анна

Добринчук Дарина

Бортков Тимур

Васютинський Дмитро

5

Белінська Анжеліка

Довгаль Софія

Вдовичен Даніїл

Войдевич Софія

6

Бондар Дар’я

Довгань Дамір

Власюк Артур

Волощук Яків

7

Бура Поліна

Зданюк Владислав

Григораш Олександра

Гоцуляк Дар’я

8

Вуєк Максим

Іванюк Ольга

Григоренко Аріна

Дачковський В’ячеслав

9

Гурська Владислава

Климов Олександр

Головатюк Софія

Дем’янюк Дмитро

10

Жиров Артем

Кориткін Ерік

Господар Анна

Захватова Мішель

11

Зозуля Давид

Левко Яна

Давидов Денис

Косолапов Платон

12

Ільєв Матвій

Ліпковська Світлана

Демидас Домініка

Круглецький Матвєй

13

Каталуп Платон

Лукс Валерія

Доброгорський Макар

Кушнір Яна

14

Королюк Анна

Мазур Матвій

Залевська Софія

Локтіонова Стефанія

15

Ларіна Єлизавета

Мазур Олександра

Калин Давид

Ломова Поліна

16

Лаута Єва

Онуфрієв Давид

Клімова Марія

Мастикаш Матвій

17

Маціон Тарас

Падун Анна

Коваль Денис

Михальчук Валерія

18

Мозолюк Дарія

Пастух Давид

Круглякова Катерина

Надворна Аріна-Іоанна

19

Овчарук Злата

Повозніков Богдан

Ливицький Давід

Наїста Костянтин

20

Пантилей Дарина

Попович Анастасія

Лукасевич Анастасія

Олійник Вікторія

21

Парик Вероніка

Потапова Олена

Майструк Олександр

Павлова Анжеліка

22

Рубановський Роман

Похно Матвій

Мамчур Ніна

Павлова Вероніка

23

Савіцька Іванна

Присаднюк Вікторія

Матвійчук Роман

Подущак Ніколь

24

Спасюк Матвій

Решетюк Соломія

Матковська Сабріна

Прокоф’єв Артем

25

Семенишена Єва

Романчук Максим

Нестерук Віра

Решетник Матвій

26

Смолінський Захар

Саврацький Владислав

Нестерук Максим

Рочняк Тимур

27

Солоненко Арсеній

Славіна Софія

Пашко Даніїл

Самуляк Вероніка

28

Солярик Катерина

Стоцький Марк

Пуюл Артем

Собко Софія

29

Тарасенко Володимир

Сулимко Соломія

Слободян Домініка

Соколовська Катерина

30

Татаріна Надія

Тимуш Марія

Стрельбицький Матвій

Харкавлюк Максим

31

Ткачук Златослава

Ферманюк Єва

Супоніна Іванна

Цвіненко Катерина

32

Харьков Владислав

Шаповал Анна

Черненко Святослав

Чорненький Вадим

33

Шкіль Антоніна

Шмігель Єгор

Чорненький Давид

Яковина Алєвтіна

34

Шульган Даниїл

Шолда Олександр

Яковишена Єлизавета

Янчик Володимир

2.  Секретарю школи внести дані про учнів до алфавітної книги за відповідною літерою до 01.09.2020 року.

3.                 Призначити класними керівниками:

1-А клас – Ткачук Ірину Павлівну

1-Б клас – Стоцьку Майю Станіславівну

1-В клас – Гораш Лідію Андріївну

1-Г клас – Карпенко Тетяну Василівну

3.Класним керівникам 1-х класів:

3.1.  Завести особові справи учнів, виходячи з номера, присвоєного в алфавітній книзі.

3.2.   Сформувати папку особових справ учнів до 07.09.2020 року.

3.3.   Внести прізвище та ім’я учня до списків на сторінках класного журналу.

3.4.   Оформити всі розділи класного журналу до 14.09.2020 року.

3.5.   Передати до 07.09.2020 року список учнів класу до медичного кабінету школи.

 

Директор НВК № 9                                                               Н.В. Осадчук

 

Comments