2019-2020 навчальний рік

Овчаренко О.О.

опубліковано 12 лист. 2019 р., 00:38 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

УРОКИ « МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» У 1 КЛАСІ НВК No9 ІМ. А.М.ТРОЯНА.

Коверга В.В.

опубліковано 11 лист. 2019 р., 02:47 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Коверга В.В.

Книга призначена для використання вчителем української мови та літератури на уроках та в позаурочний час.

Олійник І.А.

опубліковано 11 лист. 2019 р., 02:41 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Олійник І.А.

Посібник містить орієнтовні конспекти уроків, розроблених з метою тренування, закріплення та контролю знань, умінь та навичок учнів.
Посібник стане ідейним джерелом для вчителів та вихователів під час розгляду теми “Nature. Animals”. Для добору інформації використовувались інформаційно-довідкові, газетножурнальні, ілюстративні матеріали. До кожної розробки уроку подано різні варіанти завдань, роздаткових матеріалів, ілюстрацій.
Посібник розроблений та упорядкований для роботи з  учнями 1-4 років навчання.

Гріньов В.О.

опубліковано 7 лист. 2019 р., 06:23 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Сучасні технології ансамблевого музикування.

Пастух О.Ю.

опубліковано 7 лист. 2019 р., 06:21 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Психологічні властивості взаємодії викладача та учня в класі спеціального фортепіано

Зелінська А.А.

опубліковано 6 лист. 2019 р., 06:48 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Формування навичок самостійної роботи  в процесі читацької діяльності школярів як один із компонентів розвитку учнівських компетенцій

Варфоломєєва О. П.

опубліковано 6 лист. 2019 р., 06:41 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський

Варфоломєєва О.П.
Естетичне виховання молодших школярів як засіб розвитку гармонійної особистості. Методичний посібник.

І.В. Доценко, О.В. Євчук.

опубліковано 3 лист. 2019 р., 09:33 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 3 лист. 2019 р., 09:39 ]

Доценко І. В., Євчук О. В.

Let's Learn English. Вивчаймо англійську! 2 клас
У посібнику підібрано доступний матеріал, який полегшить процес вивчення англійської мови. Слова згруповано відповідно до розмовних ситуацій у вигляді ілюстрованого словника. Цікаві розвивальні завдання, допоможуть дитині правильно розпізнавати, вимовляти слова, використовувати їх в коротких реченнях та діалогах, навчать писати та читати подані зразки. Використання ілюстрацій у формі розмальовок як ігрової мотивації сприятимуть кращому оволодінню лексичним матеріалом.
Матеріал книги супроводжується аудіозаписом (http://abetka.in.ua/info/audio-fayli_2), що значно полегшить навчання правильної вимови та розуміння на слух.
Вчимося читати англійською. Let’s read. Listen, reɑd ɑnd write. 2 клас
Посібник призначений для навчання читанню учнів 2 класу. Книга містить розвивальні завдання для формування фонетичних, лексичних, граматичних та орфографічних навичок, а також умінь сприймати на слух, читати, говорити й писати.
Посібник укладено відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти та двох типових освітніх програм, розроблених під керівництвом Савченко О. Я. та Шияна Р. Б. Він може доповнювати діючі підручники "Англійська мова. 2 клас".
У посібнику підібрано доступний матеріал, який полегшить процес вивчення англійської мови. Слова згруповано відповідно до розмовних ситуацій у вигляді ілюстрованого словника. Цікаві розвивальні завдання, допоможуть дитині правильно розпізнавати, вимовляти слова, використовувати їх в коротких реченнях та діалогах, навчать писати та читати подані зразки. Використання ілюстрацій у формі розмальовок як ігрової мотивації сприятимуть кращому оволодінню лексичним матеріалом. Матеріал книги супроводжується аудіозаписом (http://abetka.in.ua/info/audiofayli_2), що значно полегшить навчання правильної вимови та розуміння на слух.