Семінар 19 вересня 2012

«Пріоритетні напрямки роботи з молодшими школярами»

Багаторічна робота в унікальному навчальному закладі, яким є  НВК № 9 ім. А.М. Трояна, талановиті діти, творча атмосфера, підтримка адміністрації та колег сприяли створенню вчителями Доценко І.В. та Євчук О.В. методичних комплексів для учнів 1-4 класів на основі власної системи роботи з викладання англійської мови у спеціалізованій школі. Вчителі-методисти представили свої посібники на  Всеукраїнський  конкурс підручників для початкової школи та стали переможцями.

19 вересня 2012 р. на базі нашої школи відбувся міський семінар-практикум вчителів англійської мови на тему «Пріоритетні напрямки роботи з молодшими школярами». Понад 50 учасників – вчителів англійської мови міста та району, обговорювали рекомендації щодо вивчення іноземних мов у 1-му класі загальноосвітніх шкіл у 2012/2013 навчальному році, знайомилися з авторською концепцією підручників - переможців Всеукраїнського конкурсу підручників для початкової школи – «Англійська мова. 1 клас» авторів Євчук Оксани Володимирівни та Доценко Ірини Василівни, стали активними учасниками майстер-класу “Оживи свій підручник”.

Свої методичні родзинки досвідчені педагоги Доценко І.В. та Євчук О.В. представили у формі активної взаємодії усіх учасників. Під час методичного тренінгу вчителі відтворювали елементи уроків, моделювали ігрові ситуації, залюбки виконували усі творчі  завдання, чантували, співали та вправлялися у руханках.

Проведення таких заходів для викладачів є ефективним засобом підвищення їх професійної майстерності.