Методоб'єднання вчителів іноземної мови 08.02.2014

опубліковано 11 лют. 2014 р., 00:43 Oksana Yevchuk   [ оновлено 11 лют. 2014 р., 03:40 користувачем НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський ]
Вчителі іноземної мови обговорили ефективні методи організації та проведення контролю на уроках іноземної мови.
Як відомо, однією з цілей навчання іноземної мови учнів загальноосвітніх навчальних закладів є формування умінь говоріння, читання, аудіювання та письма як засобу спілкування. Об’єктом контролю іншомовної компетентності  має бути рівень сформованих навичок.

Найбільш об’єктивними та надійними для контролю рівня навчальних досягнень учнів в оволодінні іншомовним письмом є, наприклад, завдання таких типів: ‘Лист’, ‘Листівка’, ‘Анкета’, ‘Щоденник’, ‘Твір’, ‘Фільм’. Результати виконання цих завдань оцінюються за певними критеріями, які залежать від типу/жанру письма.