Євчук О.В., Доценко І.В.

опубліковано 25 лют. 2015 р., 01:24 НВК Дев'ять Кам'янець-Подільський   [ оновлено 17 бер. 2015 р., 03:35 ]
Видавництво : Підручники та Посібники
Автор(и) : Євчук О., Доценко І.
ISBN : 978-966-07-2554-6
2013 рік, 160 стр., А6, обкладинка ламінована
Анотація
Посібник пропонує завдання для проведення бліц-контролю. Він призначений для самостійної роботи учнів з метою систематизації знань, закріплення вивченого матеріалу, розвитку мовної та мовленнєвої компетенції. Учителі можуть використовувати отримані результати контролю для удосконалення методики навчання англійської мови. Для вчителів англійської мови, учнів 5 класу та батьків.
Розділ Середня школа :: Англійська мова :: 5-6 класи. Англійська мова

Видавництво : Підручники та Посібники
Автор(и) : Євчук О., Доценко І.
ISBN : 978-966-07-2555-3
2013 рік, 144 стр., А6, обкладинка ламінована
Ціна : 10.00 грн.
 Додати у замовлення
Анотація
Розділ Середня школа :: Англійська мова :: 5-6 класи. Англійська мова

Книга для вчителя є частиною навчально-методичного комплексу з англійської мови для 1 класу «Start Up!» і зорієнтована на підручник, робочий зошит та комплект флеш-карток. Містить методичні рекомендації щодо використання матеріалу НМК та перебігу кожного етапу уроку під час викладання англійської мови у перших класах загальноосвітніх навчальних закладів за чинною програмою з іноземних мов Міністерства освіти і науки України. До видання входять також календарно-тематичне планування, додатки, роздавальний та наочний матеріал для використання на уроках. Для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, методистів, студентів факультетів іноземних мов.

Зошит містить різноманітні вправи, спрямовані на формування й удосконалення навичок аудіювання — одного з основних видів мовленнєвої діяльності. Завдання носять випереджаючий характер, що є методично виправданим, оскільки відповідає реальному процесу оволодіння мовою. Весь матеріал посібника розподілений за трьома рівнями (А, В, С), які передбачають етап підготовки до аудіювання, власне аудіювання й етап перевірки розуміння змісту тексту. Весь матеріал дібрано з урахуванням вікових особливостей учнів, що буде сприяти підвищенню зацікавленості школярів у вивченні англійської мови як засобу спілкування з однолітками та розширенню їхнього кругозору. Для учнів 5 класів загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів англійської мови.

Магічне колесо.

Розмовляємо та вивчаємо англійську мову. 1 клас

·         Видавництво : Підручники та Посібники

·         Автор(и) : Євчук О., Доценко І.

·         ISBN : 978-966-07-2406-8

·         2013 рік, 64 стр., В5, обкладинка ламінована

·         Ціна : 17.00 грн.

·         Анотація
Посібник «Розмовляємо та вивчаємо англійську мову» допоможе у навчанні дітей говорінню англійською мовою. Матеріал посібника структуровано відповідно до тем спілкування учнів першого класу загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл. Лексичний матеріал на основі розмовні конструкції подано просто і доступно за допомогою ілюстрацій, віршів та пісень. Для учнів першого класу, учителів та батьків.

·         Розділ Початкова школа :: 1 клас :: Англійська мова

Fun with Rhymes.

Вірші, римівки, лічилки, пісні, ігри. 1 клас

·         Видавництво : Підручники та Посібники

·         Автор(и) : Євчук О., Доценко І.

·         ISBN : 978-966-07-2543-0

·         2013 рік, 64 стр., А5, обкладинка ламінована

·         Ціна : 15.00 грн.

·         http://pp-books.com.ua/images/arrow.gif Додати у замовлення

·         Анотація
Посібник пропонує добірку віршів, римівок, лічилок, пісень та ігор англійською мовою. Матеріал дібрано відповідно до вимог чинної програми з англійської мови для учнів 1 класу загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл. Посібник можна використовувати як додаток до діючих підручників. Для дітей, батьків та вчителів.

·         Розділ Початкова школа :: 1 клас :: Англійська мова

Доценко І.В.,Євчук О.В.

Вивчаємо англійську 1 клас.

Кількість сторінок: 116

формат: 70х100/16

ISBN 978-617-539-162-4

АУДІОФАЙЛИ ДО ПОСІБНИКА

Видання охоплює розмовні теми, що відповідають чинній програміз англійської мови для 1 класу загальноосвітніх та спеціалізованих шкіл. Посібник призначений для навчання англійської мови дітей віком 5-7 років. Він складається з тематичного ілюстрованого словника та прописів. Подана українська транслітерація полегшить засвоєння перших нглійських слів. Наведені зразки допоможуть дитині набути перші навички спілкування англійськю мовою та навчитися писати прості речення. Для учнів 1 класу, вчителів, батькам.

Embed gadget