Про нас‎ > ‎

Знай наших

Справжній вчитель завжди у творчому пошуку. Щоб запалити серця учнів жадобою до знань, треба горіти самому, шукати щось нове і незвичайне. Адже сучасний інформаційний простір заповнений величезною кількістю матеріалу, розібратися в якому надзвичайно важко. Робота вчителя – це щоденна творчість, яка спрямована на розвиток особистості – патріота незалежної України. А тому міський конкурс «Вчитель року» – це те випробування, яке можуть здолати найкращі. НВК № 9 може пишатися своїми педагогічними кадрами. Ці імена можуть прикрасити будь-який навчальний заклад.

1995 –ТОМАК Олена Леонідівна - лауреат міського конкурсу ,, Вчитель року – 1995 ,,
в номінації ,, Англійська мова ,, .
1996 – БЄЛЄНІКІНА (НЕТЕЧА) Галина Василівна – переможець міського та лауреат
обласного конкурсу ,, Вчитель року – 1996 ,, в номінації ,,Початкові класи,,

1997 - ДОЦЕНКО Ірина Василівна – переможець міського та обласного конкурсів ,,Вчитель року – 1997,, в номінації ,, Англійська мова,,

2001 - ТРОЯН Алім Миронович – переможець міського та обласного конкурсів, фіналіст
і дипломант Всеукраїнського конкурсу ,,Директор року – 2001,,

2002- ЄВЧУК Оксана Володимирівна - лауреат міського конкурсу ,, Вчитель року - 2002 ,, в номінації ,, Англійська мова,,

2003- ШМИРКО В’ячеслав Валентинович – лауреат Всеукраїнського конкурсу на кращий
інноваційний урок фізкультури та урок та урок футболу.
2005 - ШМИРКО В’ячеслав Валентинович - переможець міського конкурсу
,, Вчитель року -2005,, в номінації ,, Фізична культура ,, переможець обласного
конкурсу, фіналіст Всеукраїнського конкурсу.

2004 – СИДОРУК Вікторія Василівна – переможець міського та лауреат обласного
конкурсу ,,Вчитель року – 2004 ,, в номінації ,, Зарубіжна література ,,

БОГУН Світлана Кімівна –лауреат міського конкурсу ,, Вчитель року – 2004 ,, в
номінації ,,Математика,,

БОРЕЙКО Ірина Павлівна – лауреат міського конкурсу ,, Вчитель року – 2004 ,, в
номінації ,,Початкові класи ,,

НЕТЕЧА Ярослав Іванович – переможець міського конкурсу ,,Вчитель року-2005 ,, в номінації ,,Історія ,, переможець обласного конкурсу, фіналіст Всеукраїнського конкурсу.

ШЕДЛОВСЬКА Наталія Василівна – переможець міського конкурсу ,,Вчитель року – 2005,, в номінації ,,Українська мова,, лауреат обласного конкурсу.

2007 – ПРОДАН Марина Геннадіївна – лауреат міського конкурсу ,,Вчитель року -2007 ,, в номінації ,, Початкові класи ,,

Про роботу кожної школи можна судити за результатами навчальних досягнень її учнів. Це, в першу чергу, олімпіади з різних предметів. Нам ніколи не було соромно за роботи наших учнів, які представляли школу. Значна їх кількість є гордістю не тільки НВК № 9, а й всього міста.

2002-2003 н.р. – 25 призових місць в міській олімпіаді; 2 призових місця – в обласній (Юлія Залуцька – укр. мова і література).

2003-2004 н.р. – 27 призових місць в міській олімпіаді; 1 – в обласній (Тимур Дементьєв – хімія).

2004-2005 н.р. – 25 призових місць в міській олімпіаді.

2005-2006 н.р. – 26 призових місць в міській олімпіаді; 1 – в обласній (Яна

Ковальська – англійська мова).